NÁVOD PRO VYSTAVOVATELE

Krok za krokem.

Co mám jako vystavovatel udělat?

Všechny kroky, které budete od registrace až do účasti na samotném veletrhu potřebovat projít najdete přehledně vypsané níže. Samozřejmě jednotlivé z nich jsou na děkovací stránce nebo je dostanete mailem. Tato stránka vás povede v případě, že byste se potřebovali zorientovat a vidět vše na jednom místě.

0. KROK

Pouze pro nové vystavovatele - konzultace sortimentu s pořadatelem

Pokud jste na Rosteme pro život ještě nevystavovali, zavolejte pořadateli a domluvte se. Je na místě společně zvážit, zda vaše nabídka a přístup souzní s myšlenkou a zaměřením veletrhu.


3. KROK

Vyplnění formuláře na propagaci vystavovatelů a zaslání obrázků

Tento formulář obdržíte spolu s potvrzením o tom, že máte na veletrh zaplaceno. Vyplníte podklady pro propagaci na našem webu a facebooku, která je zdarma. A máte ještě další placené možnosti.

1. KROK

Registrace vzniká vyplněním, odesláním a zaplacením objednávky

Prostřednictvím registračního formuláře budeme mít informaci o vás a o velikosti prostoru, který si objednáte. Jednotkou je "stůl", co to znamená najdete v Podmínkách pro vystavovatele.


4. KROK

Zarezervování závazného časového okna pro návoz zboží na veletrh

Protože vystavovatelů bývá na veletrhu opravdu hodně, zatímco vstupních dveří a možností parkování přímo u budovy méně, dostanete jeden až dva týdny před veletrhem doodle pro rezervaci času návozu. Tento čas je závazný.

Emailová zpráva s informacemi k rezervaci návozů byla odeslána 5.11.2023

2. KROK

Nahlášení požadavků na velikost a vybavení výstavního místa

Odkaz na google formulář najdete na děkovací stránce objednávky, v potvrzovacím emailu nebo na tlačítku níže. Nahlásíte počet stolů, židlí, velikost dílničky a další podrobnosti, které potřebujeme vědět.


5. KROK

Den D, hodina H a víkend V, aneb návoz zboží, příprava stánku a veletržní víkend

Dorazíte ve vámi zarezervovaném čase, nanosíte si věci do výstavních prostor a připravíte si stánek. Ráno si pak můžete dát kávu a čekat na první návštěvníky.