PRO VYSTAVOVATELE

Jak se přihlásit? Kolik to stojí? Jak to funguje?

Co mám dělat, když chci vystavovat?

Milí vystavovatelé, děkujeme za zájem zúčastnit se rodinného veletrhu smysluplných hraček Rosteme pro život, který má dlouhou tradici. První ročník se totiž uskutečnil v už v roce 2011.

Veletrhu se účastní zejména rodiny s menšími dětmi. Bývá tu ruch, rozmanitost a spousta lidí malých i velkých. Vítáme, když si naši návštěvníci mohou u vás pohrát s něčím, co nabízíte. Je to jedním ze základních kamenů naší filosofie. I proto je prostor dílničky neplacený. Dílnička není ale podmínkou účasti.  

Na veletrhu vítáme všechny prodejce a výrobce kvalitních a smysluplných hraček. Pokud jste na veletrhu ještě nebyli, konzultujte prosím svůj sortiment s pořadatelem. Podmínkou je vaše účast po oba dva dny trvání veletrhu. Dále je nutné uhradit fakturu s registrační poplatkem a částkou za výstavní prostor. A samozřejmě vyplnit vaše požadavky na vybavení výstavního místa. Jako poslední nám posíláte podklady k propagaci vás jako vystavovatele na našem webu a facebooku. Týden až dva před konáním akce si ještě zarezervujete navážecí okno pro vjezd ke škole a vyložení vašeho vybavení na stánek.

REGISTRACE PRO VYSTAVOVATELE

JE JIŽ UZAVŘENA

Ceník pro rok 2023

Přednostní registrace

Registrační poplatek do 15.9.2023

0 Kč

Standardní registrace

Registrační poplatek od 16.9. do 31.10.2023

1000 Kč

Pozdní registrace

Registrační poplatek od 1.11.

2000 Kč

Poplatek za výstavní místo

Za 1 stůl se považuje přidělený prostor na vystavení prodávaných produktů o ploše 0,6 m2 a s šířkou 120 cm (školní lavice, stůl, lavička, parapet, atp.) a to bez ohledu na to, zda vybavení výstavního místa požadujete od pořadatele a nebo máte vybavení vlastní.

1200 Kč za 1 stůl

Dílnička pro děti

Prostor, kde si mohou návštěvníci hrát s něčím, co nabízíte na stánku.

zdarma

Otázky a odpovědi

Kolik zaplatím?

Platba za účast za veletrhu se obvykle skládá ze dvou částí:

1. registrační poplatek (jeho výše se odvíjí od toho, jak moc brzy se registrujete).
2. poplatek za výstavní místo (jednotka je "1 stůl).

V případě, že chcete placenou propagaci, doplatíte ještě za ni (roll-up mimo výstavní místo, distribuce letáčků návštěvníkům, reklama na hlavní stránce webu).

Jaký prostor je jeden stůl?

Za 1 stůl se považuje přidělený prostor na vystavení prodávaných produktů o ploše 0,6 m2 (školní lavice, stůl, lavička, parapet, atp.) a to bez ohledu na to, zda vybavení výstavního místa požadujete od pořadatele a nebo máte vybavení vlastní.

Prakticky je tedy jeden stůl nejobvykleji prostor na 1 školní lavici o šířce 120 cm. Výstavní plocha - tj. to, kam si dáte výrobky je 120x50 cm. A za tou lavicí je ještě prostor 1 metr tak, aby se tam vešel vystavovatel i s židlí.

Kde se dozvím, na jakém místě budu mít stánek?

Plánek výstavních prostor je před výstavou k dispozici na www.rostemeprozivot.cz

O rozložení výstavních prostor, rozložení vybavení v rámci výstavního místa a druhu přiděleného vybavení rozhoduje pořadatel. V poznámce při nahlašování požadavků na velikost a vybavení výstavního místa můžete uvést svoje preference, ke kterým se snažíme přihlédnout a v případě, že je to možné jim vyhovět (chci být vedle konkrétního vystavovatele, rád bych stejné místo jako loni, potřebuji prostor u okna, atp.).